Prosinec 2009

Hladá sa...

25. prosince 2009 v 16:07
Hladá sa spolumajitel pre tento blog!!!
ak maš záujem byť spolumajitelom tohto blogu so mnou tak do komentu napíš:

1. meno
2. blog ak maš
3. email

Dúfam že sa ozvú aspoň 2-3!!!
Pritom samozrejme sabudeš starať aj o svoj blog!!!

Will.i..am o novej skladbe

25. prosince 2009 v 16:04
Will.i.am o novej skladbe
Frontman kapely Black Eyed Peas, Will.i.am, sa vyjadril pre francúzske rádio, že na novom albume BEP bude i dosial nezverejnená skladba, ktorú nahral s Michaelom Jacksonom.

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

Tričko Beat It má nového majitela

25. prosince 2009 v 16:03 News
Tričko Beat It má nového majitela
V Los Angeles včera vydražili tričko, ktoré mal Michael oblečené vo videoklipe k piesni Beat It. Michael tričko daroval 11-ročnému fanúšikovi krátko po vydaní singla. I napriek tomu, že je značne obnosené, predalo sa za $20,740.
Free Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.us

FBI odtajnilo zaznami o MJ

25. prosince 2009 v 16:02 News
FBI odtajnila 300stránkové záznamy o Michaelovi, které vedla od roku 1992. Mnoho stránek se týká nějakého šíleného muže, který Michaela sledoval a vyhrožoval zabitím prezidentovi a také tvrdil, že spáchá sériové vraždy. Muž byl později zatčen. Zbytek dokumentu tvoří záznamy od roku 2003, kdy se zapojilo i FBI do vyšetřování údajného zneužívání dítěte Michaelem.

Z dokumentu je jasné, že na Michaela nebylo nic nalezeno. FBI monitorovala Michaela přes 10 let a za tu dobu nenašla jediný důkaz. Podle Michaelova obhájce z té doby, Thomase Mesereau, "Michael nebyl žádný kriminálník a nebyl pedofil. Vyšetřovalo ho tolik agentur, FBI nebyla jediná, a nikdo nic nenašel. To jen znovu dokazuje, že byl nevinen."

Dále z dokumentů vyplývá, že po zatčení Michaela v roce 2004 se úřady obávaly teroristického útoku na soudní budovu, ve které se odehrával proces. Díky obrovskému zájmu médií by byli snadný cíl.

MJ Dead or Alive???

9. prosince 2009 v 21:37 Other

Aj to je malá cena za najdenie Michaela!!!

R. Kelly Michael je dvôvod prečo som tu

6. prosince 2009 v 12:12 News
Zpěvák R.Kelly promluvil o svém vztahu k Michaelovi. "Když jsem uviděl na youtube video, jak Michael paří na moji písničku, vůbec jsem tomu nemohl uvěřit. Víte, vyhrál jsem spoustu cen a moje písničky se dostaly do různých koutů světa, ale nechápal jsem, co jsem dokázal, dokud jsem neuviděl Michaela Jacksona pařit na moji písničku. Pak jsme se s Michaelem bavili a on mi řekl, ať pro něj napíšu píseň jako Ignition, ale já mu řekl, že taková píseň je jako Thriller, neobjeví se dvakrát za sebou. " Podle R.Kellyho je Michael největším důvodem proč je nyní v šoubyznysu. "Nebýt jeho, tak tu nejsem. Michael Jackson je pryč, a je to jako by náš hudební duch odešel s ním."

Plus fotečky:
Reakcie hviezd počas verejnej rozlučky s Michaelm

5. prosince 2009 v 21:26 News
Mnohé hviezdy zverejňovali svoje myšlienky na Twitteri v čase, kedy prebiehala posledná rozlúčka s Michaelom Jacksonom v Staples Centre.

Kim Kardashian: "Michaelove deti sú tak statočné stojac na pódiu a hovoriac k svetu o ich otcovi..hovorila som na pohrebe svojho otca a bola to tá najťažšia vec, ktorú som kedy musela urobiť. Triasla som sa a plakala a to, čo spravila Paris bolo tak velmi statočné!"
Nick Cannon: "Deň plný smútku. Tu v Staples Center, Boh je plne prítomný."
Ryan Seacrest: "Toto robí tento svet tak malým..všetci sú teraz spojení."
Sherri Shepherd: "Zbožňujem, čo povedal Al Sharpton Michaelovým deťom, že ´na ich oteckovi nebolo nic divné. Divné boli len veci, s ktorými sa musel pasovať.´ Michaelove deti to potrebovali počuť..na ich ockovi nebolo nič divné."
Serena Williams: "Dnes si uctievame Michaela Jacksona pre jeho lásku, hudbu a genialitu. Stále som v šoku. Prosím, podelte sa, ktoré sú Vaše najoblúbenejšie piesne. Thriller je skvelý. Remember The Time je tiež taká klasika. Život je krátky, ale jeho hudba nikdy nezomrie. MJ sa dostalo vela hrubých slov, ale dúfam, že ludia pochopia a prestanú súdiť."
Emmy Rossum: "Krásna rozlúčka. Plakala som, keď hovorila Paris. Dúfam, že rodina bude mať čas smútiť a ich súkromie bude rešpektované v tomto období."
Paris Hilton: "So slzami sledujem verejnú rozlúčku s Michaelom Jacksonom v TV, je to velmi dojemné. Všetci ťa milujú, Michael!"
Brandy: "Michael Jackson bude navždy inšpirovať moju dušu a naveky bude žiť v mojom srdci. On je anjel a teraz vidím jeho krídla. R. I. P."
Nicky Hilton: "Som prekvapená, akí sú ludia i médiá úctiví. Očakávala som chaos. I napriek tomu, čo vysielajú v televízii, všetci sú velmi milí."
MC Hammer: "Nech pohyb a odkaz Tanečníka naďalej pohýna duše ludí k radosti, mieru, obnoveniu a sláve. Boh žehnaj Michaela Jacksona."
Kelly Osbourne: "Michaelove deti sú tak statočné, ako tam stoja a spomínajú na svojho otca, zatial čo sa celý svet pozerá!"
Paula Abdul: "Spomínam na Michaela Jacksona, skutočnú legendu, ktorou bol a naďalej bude..doprajem si čas nad tým celým dnes porozmýšlať."
Larry King: "Bol som prekvapený, že Michaelove telo bolo tam, ale bolo to velmi dojemné. Al Sharpton mal takú mocnú reč, tak dramatický prejav i obsah. Bolo to velmi emotívne, keď bol na pódiu Usher a Brooke Shields. Celé to bolo fenomenálne, ale dúfam, že to skoro opadne. Dovolme mu konečne odpočívať."

Bola som šialene zamilovaná do Jacksona, priznala sa Madonna

5. prosince 2009 v 20:54 News
Když v jednom ze svých posmrtně zveřejněných rozhovorů Michael Jackson mluvil o tom, že ho Madonna bezhlavě milovala, nevymýšlel si. Popová královna teď sama přiznala, že byla do svého kolegy bezhlavě zamilovaná. V časopise Rolling Stone popová královna vzpomínala, jak Jacksonovi propadla sama ještě coby naprosto neznámá. "Byla jsem do něj šíleně zamilovaná, naprosto beznadějně. Byl závratně talentový. Ty písně, co zpíval, nebyly vůbec dětské," vyprávěla Madonna magazínu, že Jacksona milovala ještě coby člena skupiny Jackson 5. A poprvé tváří v tvář se setkali na počátku osmdesátých let, kdy je představil Madonnin manažer Freddy DeMann. "Závidím mu jeho kariéru v dobrém slova smyslu. Moc bych si přála, abych napsala písně Billie Jean a Wanna Be Startin´ Somethin´. Kterou píseň od něj vlastně nemiluju?" odpověděla zpěvačka na dotaz, zda na zpěvákovu hvězdnou dráhu žárlila.

A přesto, že Madonna Jacksona stále vychvaluje a ctí jeho památku, z rozhovorů s králem popu vyšlo nedávno najevo, že on k ní příliš kladný vztah neměl. "Myslím, že ona docela ráda šokovala a věděla, jak útočit na správné spouštěče u lidí. Myslím, že mě docela milovala a já ji nemiloval. Dělala spoustu šílených věcí. Věděl jsem, že nemáme nic společného," tvrdil Jackson s dodatkem, že ho zpěvačka ani nepřitahovala. "Není ani moc sexy. Myslím, že přitažlivost vychází ze srdce tím, jak se prezentujete," pronesl zpěvák na adresu Madonny.

Reedicia knihy Moonwalk vychádza v čR

5. prosince 2009 v 20:35 News
V říjnu vychází v českém vydání jediná autobiografie M. Jacksona Moonwalk. Práva získalo nakladatelství IFP Publishing a titul vyjde ve stejné době i v USA. Poprvé autobiografie vyšla v roce 1988 nakladatelstvím DoubleDay za redakce Jacqueline Kennedy Onassisové, která zde v té době pracovala jako externí redaktor. Kniha se stala číslem jedna v žebříčku New York Times Bestsellers. Celkově se jen v USA prodalo 500.000 výtisků. Nové vydání bude obsahovat kromě textu samotného Michaela Jacksona také předmluvu od "osoby velmi známé ve světě showbusinessu, která měla k Michaelovi velmi blízko" a také bude obsahovat doslov nakladatele Shaye Arehearta, který spolupracoval již na původním vydání s Jasqueline Kennedy Onassisovou.

Objavia sa deti v novéj reality show Jacksonových?

5. prosince 2009 v 19:54 News
Někteří z členů rodiny Jacksonových připravují televizní reality show. Bratři Jermaine, Marlon, Jackie, Tito budou hrdiny programu "The Jacksons: A Family Dynasty", který bude sledovat jejich život po smrti Michaela. V programu se také čes od času objeví i jiní členové rodiny Jacksonových, protože natáčet život bratrů znamená i natáčet i jejich interakce s rodinnými příslušníky. Spekuluje se ale, jestli budou součástí programu i Prince, Paris a Blanket. Katherine Jacksonová se ale dala slyšet, že to nedovolí. Bratr Randy se nechal slyšet, že se reality show nezúčastní. "Nechci z toho peníze. Kdybych je chtěl, byl bych součástí reality show nebo rozdával rozhovory."

Rozhovor s Karen Faye

5. prosince 2009 v 19:49 News
Michaelova kamarádka a make up artistka Karen Faye odpověděla v rozhovoru na pár otázek. Karen pracovala s Michaelem tři desetiletí. "Nejdříve jsem začala pracovat pro Dicka Zimmermana, což byl tehdy populární fotograf. On si mě najal na make up při focení obalu desky Thriller. Tak jsme se s Michaelem seznámili. Zjistili jsme, že si výborně rozumíme a pak už jsem pracovala skoro na každém jeho projektu." Na otázku, co Michael rád jedl, Karen odpověděla: "Moc toho nenajedl. Myslel si, že je to ztráta času. Jako dítě sedící u stolu, když si chce jít hrát ven. Vybíral si bio potraviny a zdravé věci, ale čas od času si dal třeba KFC. Jeho dlouholetou kuchařkou byla Akasha, která v tom uměla udělat kompromis. Dělala mu zdravé mexické tortily, ale s pálivou omáčkou. Michael je jedl skoro každý den. Také dělala krémový banánový koláč, což mu moc chutnalo." Fotka, na kterou vidíte Karen s Michaelem byla pořízena těsně před začátkem soudu v Neverlandu.

Recenzia This is it

5. prosince 2009 v 19:41 News
Recenze THIS IS IT od obávaného filmového kritika Armonda Whitea, která vyšla 29.10. v New York Press: Fanoušci budou filmem Michael Jackson´s This Is It nadšení. Ti, kdo Michaela Jacksona nenávidí, budou o snímku (podle očekávání) psát s pohrdáním. Ovšem Steven Spielberg, Martin Scorsese, Oliver Stone a další prvotřídní filmaři, kteří nepřivedli Jacksona na velká plátna během jeho nejslavnějších let, by měli ronit slzy nad ztracenými příležitostmi, které jsou díky This Is It zcela zřetelné. This Is It vychází z improvizovaných video záznamů pořízených během Jacksonových zkoušek, které předcházely jeho plánovanému comebacku a světovému turné (plány, které zhatila jeho smrt 25.června 2009), a zachycuje Jacksona v jeho vrcholné vynalézavosti a tvořivosti. Jeho génius je tak divákům přiblížen a objasněn. Narozdíl od obrazu vykresleného bulvárním tiskem, vidíme Jacksona, jak přemýšlí, vynalézá, improvizuje a především - podává mistrovský výkon. V padesáti letech byl Jackson stále fenoménem, zázračným dítětem, obdařeným mnohostranným talentem. Spolu se svými spolupracovníky ("Tito tanečníci jsou prodlouženou rukou Michaela," říká režisér Kenny Ortega) je velmi nápaditý a plný inspirace. Ukazuje a obhajuje fakt, že je skutečnou legendou, kterou zná celý svět. Některá čísla - zejména téměř bez doprovodu zazpívaná "Billie Jean" a "The Way You Make Me Feel" ve strhujícím novém aranžmá - se okamžitě zařadila mezi největší hudební výkony, které jsme mohli kdy shlédnout na velkém filmovém plátně. To je příležitost, kterou promarnili režiséři jako Scorsese, Stone a - zejména - Spielberg, kteří zradili Jacksona tím, že s ním zpřetrhali pouta po honu na čarodějnice a po nespravedlivých nařčeních z rasistické bigotnosti, které se objevily po uvedení písně "They Don´t Care About Us". To, že Spielberg nepřivedl Jacksona k celovečernímu hudebnímu filmu (muzikálu, který se mohl jmenovat třeba Petr Pan nebo Earth Song či Childhood) , ochudilo svět o dílo, které se mohlo rovnat mistrovským dílům s Lisou Minnelli. Ortegova práce kolážisty v This Is It ukazuje, že věnoval stejnou pozornost a péči tanci i velkolepé show, která tak odlišuje jeho původní Muzikál ze střední od špatných pokračování. Míchá detaily ze zákulisí s připravovanými projekty na scéně tak, že Jacksonova vize zůstává svůdnou vyhlídkou na stav věcí budoucích. Umělecká hodnota filmu This Is It, který v sobě má okouzlující představení i postmoderní dekonstruktivismus, dosahuje stejné výše jako dílo Jonathana Demmea Stop Making Sense. (Nedávno vyšla remaster verze na BlueRay DVD a jde o poučnou paralelu k dílu Kennyho Ortegy.) Ortega do filmu zařazuje filmové nahrávky určené pro světové turné - hudební mini-videa, která připomínají Jacksonovy vrcholné úspěchy na tomto poli. Onen aspekt ´co by bylo, kdyby" v sobě nese jeden bolestný prvek. Připomíná posmrtnou baletní pasáž filmu The Red Shoes (1948), kdy prázdné baletní střevíčky tančí pečlivě nazkoušené kroky zemřelé umělkyně. Ale přesto This Is It je příliš vitální a plné energie, než aby vyvolávalo pocity smutku. Sledujeme skutečného virtuóza uprostřed jeho tvůrčí práce. Je to pop plus oslnivé ztvárnění zkoušek hudebních kousků, které patří k tomu nejúžasnějšímu, co v naší době vůbec vzniklo - ať už jde o fantastické provedení "Black or White" (písně, se kterou se mnozí Američané dodnes nemohou smířit), kdy vidíme, jak Jackson laskavě povzbuzuje stydlivou bílou kytaristku, či skvostný "Jam" - nejsilnější rockovou píseň všech dob, která je převedena do funkové podoby. (Jacksonova nedůsledně, i když zaníceně, provedená směs písniček z dob Jackson 5, ukazuje, že již překonal nostalgii fanoušků.) Jacksonovo koncertní provedení písně Smooth Criminal zahajuje nový filmový úvod, kdy Jackson vstupuje mezi mýty Hollywoodu, komunikuje s Ritou Hayworthovou ve filmu Gilda, stejně jako s Bogartem, Robinsonem, Glorií Grahamovou a celou paletou nesmrtelných hvězd amerického filmového plátna. Tato nádherná sekvence jednak svědčí o Jacksonově výstřednosti, a jednak je důkazem toho, že Jacksonova sláva se plně vyrovná té jejich, a svým talentem je Jackson předčí. Tak jako Richard Pryor musel natočit svůj vlastní hudební film, aby ukázal své bohaté umění, které Hollywood ignoroval, tak i klip Smooth Criminal dává letmý pohled na nového Freda Astaira, kterého měl Hollywood dávno sevřít v náručí. Jen se podívejte na Jacksonovu improvizaci v "I Can´t Stop Loving You": hudba prochází jeho tělem, inspiruje poezii jeho těla a Jackson sbírá noty ze vzduchu, jako kdyby otrhával borůvkový keřík. Je jakýmsi druhem mandarína moderní hudby, jehož umění (které předváděl na křižovatce, kde se střetávala jeho genialita s nespravedlností) se teprve učíme chápat. Tak tomu zcela jistě je.

Televizný silvester tohto roku šetrí, hlavným trumfom bude Jackson

5. prosince 2009 v 19:10 News
Silvestrovské utrácení si televize letos odpustí. Ani Nova se už nevydá v přímém přenosu na pražské Václavské náměstí; pouze veřejnoprávní ČT začala včera točit tradiční show, avšak také úsporně: společně se Slovenskou televizí. Největší trumf v roce úspor tak třímá TV Barrandov, která pro svůj historicky první silvestr získala exkluzivně záznam posledního živého vystoupení Michaela Jacksona roku 2001 v newyorské Madison Square Garden. Poprvé v Česku odvysílá hvězdný koncert, kde král popu zpívá s Britney Spears a vystupují i Elizabeth Taylorová, Ray Charles, Liza Minneli, Jacksons 5, Gina Lollobrigida, Gregory Peck, Marlon Brando či Justin Timberlake.

Michael visits Oman

5. prosince 2009 v 19:05 Gallery
free image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image host

Vyšetrovanie bude pokračovať aj v roku 2010!

5. prosince 2009 v 18:58 News
Vyšetřovatel Patrick Gannon řekl časopisu People, že rohodnutí, jestli budou stíhat doktora Conrada Murraye, padne až v roce 2010. "Letos toto rozhodnutí určitě neuděláme," řekl.

Celý případ je veden jako zabití. Zatím se proslýchá, že ve výpovědi Murraye je mnoho nejasností. Vypadá to, že Michael přestal dýchat asi 20 minut po podání léků, zatímco byl Murray na záchodě a nemonitoroval ho. Murray ale řekl policii, že volal pohotovost ve 12:22, více než hodinu po tom co zjistil, že Michael nedýchá. Záznamy z jeho telefonu ukazují, že mezi tím volal na tři různá čísla od 11:18 do 12:05. Právě v této době ale Murray řekl, že Michaelovi prováděl první pomoc. Policie nezveřejnila, s kým se Murray po telefonu bavil.

Lekár ktorý mal zaviniť Jackovu smrť sa vrátil k praxi

5. prosince 2009 v 18:51 News
Minulý týden Janet Jacksonová prohlásila, že je doktor Murray zodpovědný za smrt jejího bratra a neměl by dál vykonávat praxi. Jeho pacienti si ovšem myslí něco jiného, a tak se Jacksonův lékař poprvé od smrti popového krále rozhodl vrátit na svou kliniku. Murray však ze zločinu obviněn nebyl a smí se tak vrátit do práce. Dokonce musí, protože potřebuje peníze. "Pan Murray vyslyšel výzvy mnoha svých pacientů, aby se vrátil. Soudní výdaje byly ohromné a dluhy se vyšplhaly tak vysoko, že není jisté, zda si bude moct nechat dům a živit rodinu," řekl AP jeho právník Ed Chernoff. Naposled Murray pracoval na klinice v dubnu, kdy přerušil pravidelnou praxi v Las Vegas a Houstonu, aby se mohl plně věnovat Jacksonovi. Za tuto práci podle Chernoffa nebral doktor Murray nikdy plat.

Teaser

5. prosince 2009 v 18:24 Gallery
free image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image host